11 tane çiçek ne demek?

11 tane çiçek ne demek? 11 tane çiçek ne demek?, 11 çiçek ne anlama gelir?, 12 tane gül ne anlama gelir?, 111 gülün anlamı nedir?, 11 tane gül kaç TL?

11 tane çiçek ne demek?

11 çiçek ne anlama gelir?, Aşkın ve tutkunun sembolü olan 11 adet kırmızı gül ile hazırlanan Seni Seviyorum Aşkım 11'li Gül Buketi, şık tasarımıyla herkesin dikkatini çekiyor. 11 adet gül; hediye ettiğiniz kişiye "Hayatımda en sevdiğim kişisin!" mesajını veriyor.

11 çiçek ne anlama gelir?

11 çiçek ne anlama gelir?, Aşkın ve tutkunun sembolü olan 11 adet kırmızı gül ile hazırlanan Seni Seviyorum Aşkım 11'li Gül Buketi, şık tasarımıyla herkesin dikkatini çekiyor. 11 adet gül; hediye ettiğiniz kişiye "Hayatımda en sevdiğim kişisin!" mesajını veriyor.

12 tane gül ne anlama gelir?

12 tane gül ne anlama gelir?, 11 adet beyaz gül, özel bir anlam ifade eder. Çünkü, 11 sayısı, sevginin sembolüdür. Bu nedenle, 11 beyaz gül buketi, özel bir kişiye olan sevginizi ifade etmek için mükemmel bir seçenektir.

111 gülün anlamı nedir?

111 gülün anlamı nedir?, 12 adet gül hediye etmek; karşılıklı sevgi ve mutlu bir birliktelik anlamına gelir. Birlikte olduğunuz hayat arkadaşınıza bu güllerle sürpriz yapabilirsiniz.

11 tane gül kaç TL?

11 tane gül kaç TL?, Eğer sevdiğiniz kişi size 1 adet gül hediye ederse; bu size odaklanmış özel bir sevgiyi ifade eder. 11 adet gül ise onun hayatındaki en sevilen kişi olduğunuzu gösterir. 101 adet gül ''sadece sen'' anlamına gelirken; 111 adet gül sonsuz aşk; 1001 adet gül ise sonsuza kadar aşk mesajı taşır.

Neden 11 gül gönderilir?

Neden 11 gül gönderilir?, Fiyat: 2,699.00 (+KDV) 2,799.00 TL

- Kullanılan yan ürünlerde stok durumuna göre farklılıklar olabilir. - Çiçek siparişleriniz Firmamız güvencesindedir. - Özel Günlerde Gün İçinde Teslimat Yapmaktayız. - Yeşil ambalajlı olan 11 adet beyaz gül buketi.


21 adet gül ne anlama gelir?

21 adet gül ne anlama gelir?, 11 gülün anlamı, "hayatımda en çok sevdiğim kişisin" Bu gülü gönderen ve alan kişi de en mutlu insandır. 12 adet GÜL: Sevdiğiniz kişinin sizi gerçekten mutlu ettiğine inanıyorsanız.

11 tane beyaz gül anlamı ne?

11 tane beyaz gül anlamı ne?, Cipsofilyalar eşliğinde etrafı kırmızı kurdele ile çevrili 21 adet kırmızı gülden oluşan bu buket, bağlılığı simgeliyor. Siz de eşinize, sevgilinize ya da güçlü duygular hissettiğiniz kişiye bu aranjmanı hediye ederek, ona duyduğunuz bağlılığı ve büyük aşkı anlatabilirsiniz.

7 tane gül anlamı nedir?

7 tane gül anlamı nedir?, 11'li Beyaz Gül Buketi ile sevdiklerinizin yüzünü gülümsetebilirsiniz. Saflığı ve masumiyeti ifade eden beyaz güller ile oluşturulan bu aranjmanı sevdiğiniz kişiye, ailenizden birine ya da çok sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Bu sayede onların günlerini zarif güller ile taçlandırabilirsiniz.

9 tane kırmızı gül ne anlama gelir?

9 tane kırmızı gül ne anlama gelir?, Yemyeşil yapraklarla ve cipsofilyalar birleşen kırmızı güller, zarif bir tasarıma sahiptir ve buketin kendisi de oldukça çekici ve göz alıcıdır. Aranjmanda yer alan 7 adet gül; “Sana aşığım!” anlamına gelir.

11 gül ne anlamı?

11 gül ne anlamı?, Sizin için değerli olan ve hayatınızı anlanlandıran sevdiğinize 9'lu Kırmızı Gül Çiçek Buketi hediye ederek gününün güzel geçmesine vesile olabilirsiniz. 9 adet kırmızı gül hediye ettiğiniz kişiye Sonsuza kadar birbirimizi seveceğiz.” mesajını iletmenizi sağlar.

1 Euro Kaç TL