Bulmacada diploma ne demek?

Bulmacada diploma ne demek? Bulmacada diploma ne demek?, Bulmacada nitelik ne demek?, Bulmacada engel ne demek?, Bulmacada Bayındırlık ne demek?, Gösteri bulmacada ne demek?

Bulmacada diploma ne demek?

Bulmacada nitelik ne demek?, Diploma kelimesinin bulmacalarda en çok '' İcazet '' kelimesi olarak sorulduğu görülmektedir. Harf harf bulmacalarda diploma kelimesinin yanıtları şu şekilde olmaktadır: Bröve, İcazet ve Buyrultu.

Bulmacada nitelik ne demek?

Bulmacada nitelik ne demek?, Diploma kelimesinin bulmacalarda en çok '' İcazet '' kelimesi olarak sorulduğu görülmektedir. Harf harf bulmacalarda diploma kelimesinin yanıtları şu şekilde olmaktadır: Bröve, İcazet ve Buyrultu.

Bulmacada engel ne demek?

Bulmacada engel ne demek?, Dilimize Arapçadan geçmiş olan vasıf kelimesi nitelik ile yakın anlamlıdır.

Bulmacada Bayındırlık ne demek?

Bulmacada Bayındırlık ne demek?, Engel teriminin 4 harfli 2 cevabı bulunmaktadır. Bunlar "hail ve mani" şeklindedir. Engel teriminin 5 harfli karşılıkları "Baraj, Bağda, Mania ve Badal" şeklindedir. Engel teriminin 6 harfli karşılıkları "Güçlük, müşkül ve köstek" şeklindedir.

Gösteri bulmacada ne demek?

Gösteri bulmacada ne demek?, Bayındırlık Kelimesinin 5 harfli yanıtları

İlk kez İbn-i Haldun tarafından kullanılan ümran kelimesi hem şehir hem de bayındırlık anlamına gelir. Nafi kelimesi faydalı demektir. Nafia sözcüğü de bakılan ve daha iyi hale getirilen yer demektir.


Bulmacada Yığılım ne demek?

Bulmacada Yığılım ne demek?, İşte, merak edilen tüm detaylar. Bu soruya verilebilecek en kısa cevap üç harflidir: Şov. İngilizce kökenli ''şov'' kelimesinin orijinali ''Show'' şeklinde yazılır.

Bulmaca eş ne demek?

Bulmaca eş ne demek?, En kısa cevap: MAL. Alınıp satılabilen ürünlere mal denir. Yığılım Bulmaca Cevabı Nedir? Stok depolanan ve hazırda bekletilen mal demektir.

Dişi deveye ne ad verilir?

Dişi deveye ne ad verilir?, Öz Türkçe bir sözcük olan eş kelimesi, evli çiftler için kullanılır. Eş kelimesinin yan anlamı ise benzer yönleri bulunan, misal ve denktir. 15. yüzyılda literatüre girmiş olan zevce de eş sözcüğüyle eş anlamlıdır.

Ezgi bulmacada ne demek?

Ezgi bulmacada ne demek?, Türkiye'de deve

Tüylü devenin erkeğine "Besrek", dişisine "Maya" denir. Soğuk bölgelerde kullanılan bu hayvanlar tek hörgüçlü ve uzun tüylüdür.


Mehil bulmacada ne demek?

Mehil bulmacada ne demek?, Kulağa hoş gelen seslere ezgi denir. Ezgiler notayla oluşturulabileceği gibi, doğal olarak da ortaya çıkabilir. Halk edebiyatında dörtlüklerle yazılan ve saz ya da kopuzla okunan şiirler de ezgi olarak nitelendirilir.

Bulmacada barındırma ne demektir?

Bulmacada barındırma ne demektir?, bir işin tamamlanması için tanınan ek süre, mehil.

Faiz bulmacada ne demek?

Faiz bulmacada ne demek?, Bulmacayı çözmeye sevenler barındırmak sorusunun karşılığı beş harfli ise İbate yazabilir.

Bulmacada ağırbaşlılık ne demek?

Bulmacada ağırbaşlılık ne demek?, Faiz 6 Harfli Bulmaca Cevabı

Bu doğrultuda aynı anlamı taşıması ile beraber, 'Getiri' kelimesi birçok değişik bulmaca üzerinden faiz kelimesine karşılık olarak kullanılabilir. Özellikle günlük yaşamda da yine aynı şekilde faiz kelimesi açısından, getiri kelimesinin daha fazla kullanıldığını eklemek mümkündür.


1 Euro Kaç TL