Mopaş Çalışma Saatleri

Mopaş Çalışma Saatleri Mopaş Çalışma Saatleri, MOPAŞ saat kaça kadar açık?, MOPAŞ ne kadar maaş veriyor?, MOPAŞ ne zaman açılıyor?, Mopaşın sahibi kim nereli?, MOPAŞ marketin sahibi kimdir?

MOPAŞ saat kaça kadar açık?

MOPAŞ kaçta kapanıyor ya da açılıyor merak ediyorsanız; şirketin tüm mağazaları sabah 09.00'da açılıp akşam 21.00'da kapanır.

MOPAŞ ne kadar maaş veriyor?

Çalışma saatleri ise sabah 8:30-17:00, 13:00-21:30. Hafta içi bir gün izin. Maaş agi ile beraber 1090 tl.

MOPAŞ ne zaman açılıyor?

Mopaş kapanış saati hafta içi her gün 21.00 olarak belirtilmiştir. Bu bağlamda Mopaş mesai saatleri hafta içi her gün 09.00 ila 21.00 arasındadır.

Mopaşın sahibi kim nereli?

Bursa Mopaş 1999 yılında, Erzurumdan aile dostumuz olan Rıfat ve Hüsnü Akının önderliğinde ve özellikle ortak bir işletmecilik yapalım düşüncesiyle kurulmuştur. Şu an 7 şubesi ile Akmopaş tüzel kişiliğiyle hizmet vermektedir. Yönetimini Ferşat Narman ve Hüsnü Akın birlikte yürütmektedir.

MOPAŞ marketin sahibi kimdir?

Fazıl Narman'ın önderliğinde 10 ortak tarafından kurulan bir aile şirketi olan MOPAŞ, o dönemde (1996) ilk iki mağazaları olan Moda ve Hasanpaşa'yı açma aşamasındayken bu iki mağazanın isminden yapılan bir aranjmanla marketlere MOPAŞ ismini vererek; bugünün MOPAŞ süpermarketlerine ilk adımı atmış oldu.

MOPAŞ kaç şubesi var?

Mopaşın yeni mağazası 700 metrekarelik bir alanda, 3 kasa ve 25 çalışanla hizmet veriyor.Mopaş, bugün İstanbulda 40, Kocaelinde 18, Yalovada 2, Sakaryada 2, Bursada 18 olmak üzere toplam 80 şubesi ile Pendik/Kurtköyde 13 bin metrekarelik kapalı alan üzerine kurulu genel müdürlük antrepo binaları ile faaliyet gösteriyor ...

Mağaza çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Mağaza Personeli Ne Kadar Maaş Alır? Mağaza Personeli olarak çalışan kişinin maaşı deneyim süresi, firma, yapılan işin kapsamı gibi birçok kritere göre değişmektedir. Mağaza Personeli maaşı 2024 verilerine göre ortalama 22.600 TL civarındadır.

Mağaza müdürü ne kadar maaş alir?

eleman.net verilerine göre, Mağaza Müdürü 2023 yılında ortalama 20.700 TL maaş alıyor. Geçmişe baktığımızda Mağaza Müdürü , Ocak 2023 yılında ortalama 16.060 TL maaş alırken, Temmuz 2022'de ise ortalama 9.900 TL maaş alıyordu. Daha önceki yılların maaşları için eleman.net maaş geçmişi tablosunu inceleyebilirsiniz.

Fabrika çalışanları ne kadar maaş alıyor?

MOPAŞ İstanbul, Kocaeli ve Yalova'da 21 yıldır hizmet veren Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerinden birisidir.

MOPAŞ market hangi illerde var?

Sodexo ile Online ödeme şimdilik sadece İstanbul ve Kocaeli'de geçerlidir. Bu ödeme yöntemi; Arnavutköy, Avcılar, Beylikdüzü, Büyük Çekmece, Çatalca, Esenyurt, Sultangazi, Silivri, Şile, İstanbul köyleri ve Adalar bölgelerinde geçerli değildir. Hangi ilçelere teslimat yapıldığını öğrenmek için tıklayınız.

Benzer İçerikler
1 Euro Kaç TL