Overrated Ne Demek

Overrated Ne Demek Overrated Ne Demek, Overrated nedir ne demek?, Overrated ne için kullanılır?, Overrated ne demek Tureng?, Overrated oyuncu ne demek?, Underrated ne anlama gelir?, Overrated tersi ne demek?, Underrated ne demek Ekşi?

Overrated Ne DemekOverrated nedir ne demek?

Overrated kelimesi abartılıyor, abartılmış, değerini hak etmeyen anlamlarına gelmektedir. Dilimize İngilizceden girmiştir.

Overrated ne için kullanılır?

overrate [overrated|overrated] {fiil}

fazla önem vermek {fi.}


Overrated ne demek Tureng?

"abartılmış" teriminin İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları : 17 sonuç exaggerated s. overdrawn s.

Overrated oyuncu ne demek?

NBA'de bazı oyuncular, basketbolseverler arasında veya medyada hak ettiğinden daha fazla ilgi görüyor, yer buluyor. Bu tür oyuncuları “overrated” olarak nitelendirmek mümkün. Keza takımlarında gereğinden yüksek maaş alan oyuncuların bazılarını da “overrated” olarak düşünebiliriz.

Underrated ne anlama gelir?

[1] Hak ettiği değer verilmemiş, kadri bilinmemiş olan. [2] Niteliğinin gerektirdiği ölçüde tanınmayan, bilinmeyen.

Overrated tersi ne demek?

Daha Fazla

arkadaşlar sizce en overrated(gereğinden fazla ilgi gören,önemsenen,değer verilen) ve underrated (tam tersi)oyuncular kim?


Underrated ne demek Ekşi?

hakettigi deger verilmeyen,daha fazlasini hakeden. antitezi overrated'a oranla her zaman ayrı bir karizması olan sıfattır. bu sıfata layık birisi dünyayı kurtarır ama bunu kimse bilmez, o da bildirmeye gerek duymaz. kızı kurtarır, teşekkür duymak için beklemeden çeker gider.

Bu rather ne demek?

İngilizcede rather kelimesinin sözlük anlamı tercih etmektir. İki ya da daha fazla seçeneğin sunulduğu şeylerden birini tercih ettiğimiz zaman rather sözcüğünü kullanırız.

Bunak ingilizce ne demek?

dottrel [uk] i. geezah i.

Engellemenin ingilizcesi ne demek?

engellemek {fiil}

foil {fi.} hinder {fi.} impede {fi.}


1 Euro Kaç TL