Papara Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Papara Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Papara Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri, Papara iletişim 7 24 mü?, Papara müşteri temsilcisine nasıl bağlanır?, Papara kaça kadar açık?, Papara ile nasıl iletişime geçebilirim?, Papara hafta sonu açık mı?

Papara iletişim 7 24 mü?

Papara'da işlemler 7/24.

Papara müşteri temsilcisine nasıl bağlanır?

Dilediğin zaman canlı destek al

Papara ile 7/24 yapabileceğin tek şey ücretsiz para transferi değil. Papara canlı destek hattına 0850 340 0 340'dan ulaşarak tüm sorularına cevap alabilir, bir sorunla karşılaştıysan Papara destek ekibinin hızlıca çözmesini sağlayabilirsin.


Papara kaça kadar açık?

Sormak istediğin sorular ya da destek almak istediğin konular olursa bize 0850 340 0 340 numaralı telefondan ya da [email protected] e-posta adresinden üzerinden ulaşabilirsin.

Papara ile nasıl iletişime geçebilirim?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir , dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin . Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.


Papara hafta sonu açık mı?

Evet, hesabına 7/24 ücretsiz olarak para yatırabilirsin.

Papara destek ne zaman cevap veriyor?

Normal bir yazıya gün içerisinde geri dönüş yapılıyor fakat işleminiz hesabınız hakkında veya herhangi bir doğrulama işlemi yapılması gerekiyorsa geri dönüş süresi artabiliyor. Gerekli kontrolleri sağladıktan sonra mutlaka geri dönüş yapılacaktır. Deneyimlerimce bana geri dönüş tahmini 2-3 gün içerisinde yapıldı.

Papara hangi bankaya ait?

Banka değiliz, Papara'yız;

Mastercard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye'de ilk defa bankaya bağımlı olmayan Mastercard logolu bir ön ödemeli kart ürettik ve kullanıma sunduk. Yedinci yılımızda 500 kişilik bir ekibe ve 17 milyon kullanıcıya ulaştık.


Papara nin sahibi kim?

Kurucusu Ahmed Faruk Karslı, yönetim kurulundaki görevini Nisan 2022 itibarıyla Emre Kenci'ye devretmiştir.

Papara dolandırıcılığı nedir?

Dolandırıcılar size ya Papara yetkilisi olduğunu, papara onaylı bir şekilde hesaplarınızı kiraladığını ve bunun karşılığında ödeme yapıldığını söylüyor yada bir hesap satın alıcısı olduğunu ve hesabınızı kiralamak istediğini, yüklü miktarda ödeme yapabileceğini vaad ediyor. Bu tamamı ile bir dolandırma şeklidir.

Papara ya IBAN gelecek mi?

Evet, Kasım 2023 itibarıyla Papara hesabına ait bir IBAN tanımlandı. Papara IBAN'ını Papara'ya girdiğinde, Papara numaranın hemen altında görebilirsin. Papara IBAN'ını kopyalayabilir, paylaşabilir, IBAN'ına Kolay Adres tanımlayabilirsin.

1 Euro Kaç TL