Ptt Hafta Sonu Açık Mı

Ptt Hafta Sonu Açık Mı Ptt Hafta Sonu Açık Mı, PTT cumartesi günleri açık oluyor mu?, Hafta sonu hangi PTT açık?, PTT Kargo Cumartesi günü saat kaça kadar açık?, Kargolar Cumartesi günü saat kaça kadar açık?, Cumartesi günü PTT var mı?, PTT Bayram tatili kaç gün 2023?

PTT cumartesi günleri açık oluyor mu?

Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT'ler kapalıdır. Cumartesi günü sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir. PTT şubeleri Pazar günleri kapalıdır.

Hafta sonu hangi PTT açık?

PTT şubeleri Pazar günleri kapalıdır. Buna göre Cumartesi günü tüm PTT'ler kapalıdır. İşlem yapacak olan vatandaşlar işlemlerini Pazartesi günü gerçekleştirebilir.

PTT Kargo Cumartesi günü saat kaça kadar açık?

PTT Kargo Hafta Sonu Kaça Kadar Açık? Cumartesi sadece merkez PTT şubeleri hizmet vermektedir. Pazar günleri ise şubeler tamamen kapalıdır. Cumartesi günü hizmet veren PTT Kargo şubeleri 08.30'da mesaiye başlayıp 13.30'da sonlandırmaktadır.


Kargolar Cumartesi günü saat kaça kadar açık?

PTT hafta içi ve cumartesi günleri 08.30 - 17.30 arası hizmet vermektedir. Pazar günleri ve resmi tatillerde ise kapalıdır. PTT çalışma saatleri ile ilgili güncel bilgi için en yakın PTT sorgulama linki üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Cumartesi günü PTT var mı?

Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyişimiz devam etmekte olup, 13.00-17.00 saatleri arasında müşterilerimizin gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerimizde yapılmaktadır.

PTT Bayram tatili kaç gün 2023?

Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir. Pazar günleri ve resmi tatillerde ise kapalıdır. PTT Çalışma Saatleri il ve ilçe merkezine göre değişkenlik gösterirken, bazı merkezlerde cumartesi ve pazar günleri dışında resmi tatillerde dahi çalışabilmektedir.

Cumartesi günü PTT Kargo gelir mi?

Özel sektör çalışanları ise 26 Haziran Pazartesi tam gün, 27 Haziran Salı günü yarım gün (arife olduğu için) çalışacaklar. Yani, özel sektör çalışanları için bayram tatili 27 Haziran Salı öğlen başlayacak, 1 Temmuz Cumartesi günü son bulacak; toplamda 5.5 gün tatil yapacaklar.

Cumartesi hangi kargolar çalışıyor?

PTT Kargo hafta sonu cumartesi günleri dağıtım yapmaktadır. Bu dağıtım kimi bölgeler için 13.00'a kadar sürerken kimi bölgeler için 17.00'ye kadar devam etmektedir. PTT Kargo'nun merkez şubeleri cumartesi günleri yarım gün olarak çalışmaya devam etmektedir.

Cumartesi kargo gönderimi var mı?

Cumartesi günü kargoya gidecekler ya da sipariş verenler kargo çalışma saatleri hakkında arama yapıyor. MNG, Sürat, Yurtiçi, Aras, PTT Kargo şirketleri şehir içi ve şehir dışı hizmet vermektedir.

PTT Kargo kaça kadar dağıtım yapıyor 2023?

Kargoların cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyişi devam etmekte olup, 13.00-17.00 saatleri arasında gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerde yapılmaktadır. Pazar günü ise kargo dağıtımları ve alımları yapılmamaktadır.

PTT saat kaçta açılıp kapanıyor?

PTT Kargo dağıtım saatleri, PTT Kargo çalışma saatleriyle aynı olacak şekilde ayarlanmıştır. Buna göre PTT Kargo dağıtım saatleri de öğlen arası vermeyen şubeler için 08:30 ile 17:00 arasında; öğlen arası veren şubelerde ise 08:30 ile 16:30 arasındadır.

PTT Kargo dağıtım hangi günler?

PTT, belirli çalışma saatleri arasında hizmet sunmaktadır. Haftanın beş günü hizmet veren kuruluşun çalışma saatleri sabah 08.30 ile 17.30 arasındadır. Öğle saatlerinde mola nedeniyle kurum kapanır. Mola saatleri ise 12.30 ile 13.30 arasındadır.

Benzer İçerikler
1 Euro Kaç TL