Yurtiçi Kargo Cumartesi Açık Mı

Yurtiçi Kargo Cumartesi Açık Mı Yurtiçi Kargo Cumartesi Açık Mı, Yurtiçi Kargo cumartesi açık olur mu?, Yurtiçi Kargo kaça kadar acık cumartesi?, Kargolar cumartesi günü çalışıyor mu?, Yurt içi kargo hangi günler açık?, Hangi kargo hafta sonu çalışıyor?, Yurtiçi Kargo cumartesi iade alıyor mu?

Yurtiçi Kargo cumartesi açık olur mu?

Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyişimiz devam etmekte olup, 13.00-17.00 saatleri arasında müşterilerimizin gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerimizde yapılmaktadır.

Yurtiçi Kargo kaça kadar acık cumartesi?

HAFTA SONU ÇALIŞMA SAATLERİ

Yurtiçi Kargo şirketi, hafta sonu cumartesi günleri 09.00 - 17.00 arası hizmet verirken, Pazar günleri hizmet vermemektedir.


Kargolar cumartesi günü çalışıyor mu?

Kargo şirketleri cumartesi günleri çalışmaktadır. Kargolar saa​t 09.00 ile 13.00 arası normal çalışmalarını sürdürmektedir. Saat 13.00'ten 17.00'ye kadar gönderi kabulü ve teslimi bir tek şubelere yapılmaktadır.


Yurt içi kargo hangi günler açık?

Gönderilerinizi hafta içi 18.00'e ve cumartesi günleri 17.00'ye kadar Türkiye genelindeki 1200'den fazla birimimizden size en yakın olanına teslim edebilirsiniz. Cumartesi günleri Yk Plus”hizmeti sunulmamaktadır. Resmi tatil günleri ve Pazar günleri ise şubelerimiz kapalıdır.

Hangi kargo hafta sonu çalışıyor?

Yurtiçi Kargo şirketi, hafta sonu cumartesi günleri 09.00 - 16.00 arası hizmet verirken, Pazar günleri hizmet vermemektedir. MNG KARGO KAÇA KADAR AÇIK? MNG kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapılmaktadır. Cumartesi günler saat sabah 08.30 ile 14.00 arasında Pazar ise tüm şubeler kapalıdır.

Yurtiçi Kargo cumartesi iade alıyor mu?

Yurtiçi Kargo, e-ticaret kullanıcılarının kargo iade sürecini kolaylaştıran bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Artık kullanıcılar haftanın her günü istedikleri saatte YK Plus 7/24 kargo dolaplarına giderek kargolarını iade edebilecekler.

Yurtiçi Kargo çalışanları ne kadar maaş alıyor?

PTT Kargo hafta sonu cumartesi günleri dağıtım yapmaktadır. Bu dağıtım kimi bölgeler için 13.00'a kadar sürerken kimi bölgeler için 17.00'ye kadar devam etmektedir. PTT Kargo'nun merkez şubeleri cumartesi günleri yarım gün olarak çalışmaya devam etmektedir. PTT Kargo şubeleri bir saatlik öğle molası vermektedir.

Yurtiçi Kargo dağıtım günü ne zaman?

Yurtiçi Kargo hafta içi saat 09.00'dan 18.00'a kadar dağıtım yapmaktadır. Hafta sonu ise sadece cumartesi günü dağıtım yapmakta Pazar günleri ise hizmet vermemektedir.

PTT Kargo cumartesi günü çalışır mı?

KARGOLAR HAFTA SONU (CUMARTESİ-PAZAR) ÇALIŞIYOR MU? Kargoların cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyişi devam etmekte olup, 13.00-17.00 saatleri arasında gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerde yapılmaktadır. Pazar günü ise kargo dağıtımları ve alımları yapılmamaktadır.

Yurtiçi Kargo cumartesi Pazar açık mı?

Hafta sonu cumartesi günleri 09:30'dan 15.00'a kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Cumartesi kargo teslim edilir mi?

YURTİÇİ KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2024

Bu çalışma programına göre şirket hafta içi sabah 09:00'dan itibaren hizmet vermeye başlar. Kargonun akşam kapanış zamanı ise 18:00'dır.


Cumartesi kargolar kaçta?

Kargo gönderiminde hızlı hareket etmek isteyen müşterilerimiz için güzel bir haberimiz var. En yoğun hatlar arasında yer alan tam 10 hattımızda 48 saat olan gönderi teslim süresini, YK Plus 24 ile 24 saate düşürüyoruz.

Benzer İçerikler
1 Euro Kaç TL